OLYMP OL35209 2.0Тх 9М жүк көтергіштерге арналған жетек арбасы өндірістік шеберханаларға, қоймаларға және ангарларға арналған. Каретканы орнату және оған көтергішті бекіту оңай. Пайдалануды бастамас бұрын қосымша майлауды қажет етпейді.
Модельді белгілі бір арқалықтың еніне сәйкестендіру кезінде күрделі құралдар қажет емес. Жылдам орнату өндірістегі жұмыс уақытын үнемдейді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Olymp |
| Сипаттамалары | |
| Min доғаның радиусы | 1100 мм |
| Min арқалықтың ені | 80 мм |
| Таза салмақ | 17.61 кг |
| Көтеру биіктігі (м) | 9 |
| Жүк көтергіштігі, кг | 2000 |
| Тізбектің ұзындығы | 9 м |
| Тізбектер саны | 1 |
| Орын ауыстыру түрі | механикалық жетегі бар |
| Арқалықтың ені | 80-168 мм |