OLYMP OL35303 3.0Тх 3М жүк көтергіштерге арналған жетек арбасы өндірістік шеберханаларға, қоймаларға және ангарларға арналған. Каретканы орнату және оған көтергішті бекіту оңай. Пайдалануды бастамас бұрын қосымша майлауды қажет етпейді.
Жабдықты баптау арнайы құралдың болуын талап етпейді. Берік конструкция шекті жүктемемен ұзақ мерзімді пайдалануға шыдайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Olymp |
| Сипаттамалары | |
| Min доғаның радиусы | 1300 мм |
| Min арқалықтың ені | 80 мм |
| Таза салмақ | 21.75 кг |
| Көтеру биіктігі, м | 3 м |
| Жүк көтергіштігі, кг | 3000 |
| Тізбектің ұзындығы | 3 м |
| Тізбектер саны | 1 |
| Орын ауыстыру түрі | механикалық жетегі бар |
| Арқалықтың ені | 80-168 мм |