OLYMP OL35306 3.0тх6м жүк көтергіштерге арналған жетек арбасы өндірістік шеберханаларға, қоймаларға және ангарларға арналған. Каретканы орнату және оған көтергішті бекіту оңай. Пайдалануды бастамас бұрын қосымша майлауды қажет етпейді.
Арқалыққа орнату көп уақытты қажет етпейді. Енін реттеудің қарапайымдылығы күрделі құралсыз жасауға мүмкіндік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Olymp |
| Сипаттамалары | |
| Min доғаның радиусы | 1300 мм |
| Min арқалықтың ені | 80 мм |
| Таза салмақ | 25.58 кг |
| Көтеру биіктігі, м | 6 |
| Жүк көтергіштігі, кг | 3000 |
| Тізбектің ұзындығы | 6 м |
| Тізбектер саны | 1 |
| Орын ауыстыру түрі | механикалық жетегі бар |
| Арқалықтың ені | 80-168 мм |