OLYMP OL35309 3.0Тх 9М жүк көтергіштерге арналған жетек арбасы мыналарға арналған:
Каретканы орнату және оған көтергішті бекіту оңай. Пайдалануды бастамас бұрын қосымша майлауды қажет етпейді.
Модельді пайдалану үй-жай ішінде жүктерді тасымалдауды айтарлықтай жеңілдетеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Olymp |
| Сипаттамалары | |
| Min доғаның радиусы | 1300 мм |
| Min арқалықтың ені | 80 мм |
| Таза салмақ | 25.41 кг |
| Көтеру биіктігі | 9 м |
| Жүк көтергіштігі, кг | 3000 |
| Тізбектің ұзындығы | 9 м |
| Тізбектер саны | 1 |
| Орын ауыстыру түрі | механикалық жетегі бар |
| Арқалықтың ені | 80-168 мм |