OLYMP OL5.0x3m OLYMP OL35503 көтергіштерге арналған жетек арбасы өндірістік шеберханаларға, қоймаларға және ангарларға арналған. Каретканы орнату және оған көтергішті бекіту оңай. Пайдалануды бастамас бұрын қосымша майлауды қажет етпейді.
Шынықтырылған берілістердің болуы механизмнің ең аз тозуын қамтамасыз етеді, бұл жоғары жүктеме кезінде жұмысты айтарлықтай жеңілдетеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Olymp |
| Сипаттамалары | |
| Min доғаның радиусы | 1400 мм |
| Min арқалықтың ені | 100 мм |
| Таза салмақ | 34.25 кг |
| Көтеру биіктігі | 3 м |
| Жүк көтергіштігі, кг | 5000 |
| Тізбектің ұзындығы | 3 м |
| Тізбектер саны | 1 |
| Орын ауыстыру түрі | механикалық жетегі бар |
| Арқалықтың ені | 100-170 мм |