OLYMP OL35506 5.0тх6м жүк көтергіштерге арналған жетек арбасы өндірістік шеберханаларға, қоймаларға және ангарларға арналған. Каретканы орнату және оған көтергішті бекіту оңай. Пайдалануды бастамас бұрын қосымша майлауды қажет етпейді.
Механизмнің енін арқалыққа орнату үшін реттеу ең аз уақытты алады және арнайы құралды қажет етпейді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Olymp |
| Сипаттамалары | |
| Min доғаның радиусы | 1400 мм |
| Min арқалықтың ені | 100 мм |
| Таза салмақ | 36.08 кг |
| Көтеру биіктігі, м | 6 м |
| Жүк көтергіштігі, кг | 5000 |
| Тізбектің ұзындығы | 6 м |
| Тізбектер саны | 1 |
| Орын ауыстыру түрі | механикалық жетегі бар |
| Арқалықтың ені | 100-170 мм |