OLYMP типті стационарлық көтергіш OLC-1.0T-6m OL50106 - қарапайым және қолдануға ыңғайлы құрылғы жүктерді тасымалдау үшін. Құрылғы пайдалану үшін жарамды тартқыш жабдық ретінде. Төзімді металл конструкциясы диаметрі 6 шынжырмен жабдықталады мм, бұл жүкті 1 тоннаға дейін көтеруге және ұстауға мүмкіндік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Olymp |
| Сипаттамалары | |
| Min ілгектер арасындағы қашықтық | 306 мм |
| Таза салмақ | 15.1 кг |
| Көтеру биіктігі, м | 6 |
| Жүк көтергіштігі, кг | 1000 |
| Тізбектің диаметрі | 6 мм |
| Тізбектің ұзындығы | 6 м |
| Тізбектер саны | 1 |
| Тірек шеңберінің өлшемі | 147 мм |
| Тұтқалы | Жоқ |
| Барабанның ені | 126 мм |
| Ілгектің жұтқыншақ ені | 28 мм |