OLYMP типті стационарлық көтергіш OLC-1.0T-9m OL50109 берік жабдықталған диаметрі 6 мм металл шынжырмен, бұл жалпы салмағы 1 тоннаға дейінгі жүктерді көтеруге мүмкіндік береді. Үлгі электр желісіне қосылуды қажет етпейді, сондықтан токтан ажыратылған объектілерде пайдалану үшін жарамды. Құрылғы кеңінен қолданылады құрылыста және жөндеуде.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Olymp |
| Сипаттамалары | |
| Min ілгектер арасындағы қашықтық | 306 мм |
| Таза салмақ | 20.2 кг |
| Көтеру биіктігі | 9 м |
| Жүк көтергіштігі, кг | 1000 |
| Тізбектің диаметрі | 6 мм |
| Тізбектің ұзындығы | 9 м |
| Тізбектер саны | 1 |
| Тірек шеңберінің өлшемі | 147 мм |
| Тұтқалы | Жоқ |
| Барабанның ені | 126 мм |
| Ілгектің жұтқыншақ ені | 28 мм |