OLYMP типті стационарлық көтергіш OLC OLC-2.0T-6m OL50206 - арналған арнайы құрылғы жалпы салмағы 2 тоннаға дейінгі жүктерді тасымалдау. Модель берік металлмен жабдықталған диаметрі 8 мм шынжырмен. Құрылғы кеңінен қолданылады құрылыста және жөндеуде. Құрылғы токтан ажыратылған нысандар үшін жарамды, себебі электр желісіне қосылуды қажет етпейді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Olymp |
| Сипаттамалары | |
| Min ілгектер арасындағы қашықтық | 444 мм |
| Таза салмақ | 21.3 кг |
| Көтеру биіктігі (м) | 6 |
| Жүк көтергіштігі, кг | 2000 |
| Тізбектің диаметрі | 8 мм |
| Тізбектің ұзындығы | 6 м |
| Тізбектер саны | 2 |
| Тірек шеңберінің өлшемі | 147 мм |
| Тұтқалы | Жоқ |
| Барабанның ені | 126 мм |
| Ілгектің жұтқыншақ ені | 34 мм |