OLYMP типті стационарлық көтергіш OLC OLC-2.0T-9m OL50209 - арнайы құрылғы жалпы салмағы 2 тоннаға дейінгі жүктерді тасымалдау. Жабдық берік металлмен жабдықталады диаметрі 8 мм шынжырмен. Үлгі электр желісіне қосылуды қажет етпейді, сондықтан токтан ажыратылған объектілерде пайдалану үшін жарамды. Таль қолдануда қиындықтар туғызбайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Olymp |
| Сипаттамалары | |
| Min ілгектер арасындағы қашықтық | 444 мм |
| Таза салмақ | 29 кг |
| Көтеру биіктігі, м | 9 |
| Жүк көтергіштігі, кг | 2000 |
| Тізбектің диаметрі | 8 мм |
| Тізбектің ұзындығы | 9 |
| Тізбектер саны | 2 |
| Тірек шеңберінің өлшемі | 147 мм |
| Тұтқалы | Жоқ |
| Барабанның ені | 126 мм |
| Ілгектің жұтқыншақ ені | 34 мм |