OLYMP типті стационарлық көтергіш OLC-3.0T-3m OL50303 - қолдануға ыңғайлы портативті жүк көтергіш жабдық. Модель берік металлмен жабдықталған диаметрі 8 мм шынжырмен. Құрылғы зауыттарда, құрылыс алаңдарында, жүктерді тиеуге және түсіруге арналған қоймаларда өте танымал. Таль тарту құрылғысы ретінде пайдалану үшін жарамды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Olymp |
| Сипаттамалары | |
| Min ілгектер арасындағы қашықтық | 486 мм |
| Таза салмақ | 24 кг |
| Көтеру биіктігі, м | 3 |
| Жүк көтергіштігі, кг | 3000 |
| Тізбектің диаметрі | 8 мм |
| Тізбектің ұзындығы | 3 м |
| Тізбектер саны | 2 |
| Тірек шеңберінің өлшемі | 183 мм |
| Тұтқалы | Жоқ |
| Барабанның ені | 141 мм |
| Ілгектің жұтқыншақ ені | 38 мм |