OLYMP типті стационарлық көтергіш OLC-3.0T-9m OL50309 - мамандандырылған жүк көтергіш жабдық құрылыс алаңы немесе өндіріс үшін. Құрылғы берік қуатпен жабдықталған диаметрі 8 мм шынжырмен. Таль пайдалану үшін жарамды тарту құрылғысы ретінде. Модель сақтау және тасымалдау кезінде көп орын алмайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Olymp |
| Сипаттамалары | |
| Min ілгектер арасындағы қашықтық | 486 мм |
| Таза салмақ | 46 кг |
| Көтеру биіктігі, м | 9 |
| Жүк көтергіштігі, кг | 3000 |
| Тізбектің диаметрі | 8 мм |
| Тізбектің ұзындығы | 9 м |
| Тізбектер саны | 2 |
| Тірек шеңберінің өлшемі | 183 мм |
| Тұтқалы | Жоқ |
| Барабанның ені | 141 мм |
| Ілгектің жұтқыншақ ені | 38 мм |