OLYMP типті стационарлық көтергіш OLC-5.0T-3m OL50503 - мамандандырылған жүк көтергіш жабдық. Корпус металдан жасалған, тозуға және коррозияның түзілуіне төзімді. Құрылғы берік қуатпен жабдықталған диаметрі 10 мм шынжырмен. Таль пайдалану үшін жарамды тарту құрылғысы ретінде. Модель құрылыс алаңында немесе өндірісте кеңінен қолданылады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Olymp |
| Сипаттамалары | |
| Min ілгектер арасындағы қашықтық | 616 мм |
| Таза салмақ | 36 кг |
| Көтеру биіктігі, м | 3 |
| Жүк көтергіштігі, кг | 5000 |
| Тізбектің диаметрі | 10 мм |
| Тізбектің ұзындығы | 3 м |
| Тізбектер саны | 2 |
| Тірек шеңберінің өлшемі | 215 мм |
| Тұтқалы | Жоқ |
| Барабанның ені | 163 мм |
| Ілгектің жұтқыншақ ені | 48 мм |