OLYMP типті стационарлық көтергіш OLC-5.0T-6m OL50506 - қолдануға ыңғайлы портативті жүк көтергіш жабдық. Құрылғы берік қуатпен жабдықталған диаметрі 10 мм шынжырмен. Модель зауыттарда, құрылыс алаңдарында, жүктерді тиеуге және түсіруге арналған қоймаларда өте танымал. Таль пайдалану үшін жарамды тарту құрылғысы ретінде.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Olymp |
| Сипаттамалары | |
| Min ілгектер арасындағы қашықтық | 616 мм |
| Таза салмақ | 51.9 кг |
| Көтеру биіктігі, м | 6 |
| Жүк көтергіштігі, кг | 5000 |
| Тізбектің диаметрі | 10 мм |
| Тізбектің ұзындығы | 6 м |
| Тізбектер саны | 2 |
| Тірек шеңберінің өлшемі | 215 мм |
| Тұтқалы | Жоқ |
| Барабанның ені | 163 мм |
| Ілгектің жұтқыншақ ені | 48 мм |