OLYMP типті стационарлық көтергіш OLC-5.0T-9m OL50509 - арнайы құрылғы жалпы салмағы 5 тоннаға дейінгі жүктерді тасымалдау. Жабдық берік металлмен жабдықталады ұзындығы 9 метр және диаметрі 10 мм шынжырмен. Модель зауыттарда, құрылыс алаңдарында, жүктерді тиеуге және түсіруге арналған қоймаларда өте танымал. Таль қолайлы монорельсті кран үшін.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Olymp |
| Сипаттамалары | |
| Min ілгектер арасындағы қашықтық | 616 мм |
| Таза салмақ | 61.8 кг |
| Көтеру биіктігі, м | 9 |
| Жүк көтергіштігі, кг | 5000 |
| Тізбектің диаметрі | 10 мм |
| Тізбектің ұзындығы | 9 м |
| Тізбектер саны | 2 |
| Тірек шеңберінің өлшемі | 215 мм |
| Тұтқалы | Жоқ |
| Барабанның ені | 163 мм |
| Ілгектің жұтқыншақ ені | 48 мм |