0.8Т OLYMP OL82080 ілгегі бар монтаждау-тарту шығыры ауыр жүктерді жылжытуға мүмкіндік береді. 800 мм ұзын тұтқа - бұл қолданылатын күшті айтарлықтай азайтатын ыңғайлы тұтқа.
Тасымалдауға арналған берік негіз және ыңғайлы тұтқалар жүкшығырды пайдалануды өте ыңғайлы етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Olymp |
| Сипаттамалары | |
| Таза салмақ | 7.6 кг |
| Қаптамасы жоқ габариттері | 430х60х240 мм |
| Тростың диаметрі | 8.3 мм |
| Жинақтау | жиынтықта арқан жоқ |
| Тежегіштің болуы | Иә |
| Түрі | монтаждау-тарту механизмдері (МТМ) |
| Күш салу | 1.2 т |