OLYMP OL82320 3.2Т ілгегі бар монтаждау-тарту шығыры ауыр жүктерді жылжытуға мүмкіндік береді. 1200 мм ұзын тұтқа - бұл қолданылатын күшті айтарлықтай азайтатын ыңғайлы тұтқа.
Жүкшығырдың ыңғайлы жұмыс істеуі үшін рычагта бедерлі сырғымайтын төсем бар.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Olymp |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 23.5 кг |
| Сипаттамалары | |
| Қаптамасы жоқ габариттері | 666х98х320 мм |
| Тростың диаметрі | 16 мм |
| Жинақтау | жиынтықта арқан жоқ |
| Тежегіштің болуы | Иә |
| Түрі | монтаждау-тарту механизмдері (МТМ) |
| Күш салу | 4.8 т |