OLYMP OL82540 5.4Т ілгегі бар монтаждау-тарту шығыры ауыр жүктерді жылжытуға мүмкіндік береді. 1300 мм ұзын тұтқа - бұл қолданылатын күшті айтарлықтай азайтатын ыңғайлы тұтқа.
Модель блоктың орналасуына қарамастан пайдалануға ыңғайлы. Тұтқада сырғанауға қарсы арнайы төсем бар.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Olymp |
| Жүк көтергіштігі | 5400 кг |
| Жағдайы | Жаңа |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 60.5 кг |
| Сипаттамалары | |
| Қаптамасы жоқ габариттері | 940х160х410 мм |
| Тростың диаметрі | 20 мм |
| Жинақтау | жиынтықта арқан жоқ |
| Тежегіштің болуы | Иә |
| Түрі | монтаждау-тарту механизмдері (МТМ) |
| Күш салу | 5.4 т |