Ресанта САИПА-250 MIG/MAG 65/65 дәнекерлеу жартылай автоматы кәсіби класты агрегат болып табылады. Ауаны салқындату функциясымен жабдықталған.
Құрылғы қолмен доғалық дәнекерлеу, сондай-ақ MIG және MAG дәнекерлеу үшін қолданылады.
Қарастырылып отырған дәнекерлеу түрінің айрықша ерекшелігі екі негізгі құрамдас бөлік болып табылады: жылжымалы балқымалы электрод (сым) және қорғаныс газы.
Аппарат жиілігі 50Гц 380В үш фазалы желіден жұмыс істейді. Өнеркәсіптік және кәсіптік мақсатта, жақсы сапа мен жоғары қуат, өнімділік талап етілетін кәсіпорындарда пайдалануға арналған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Ресанта |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Салмақ | 26 кг |
| Максималды дәнекерлеу тогы | 250 А |
| Қуат желісінің кернеуі | 380 В |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 375 мм |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Max сымның диаметрі | 44593 |
| Max қуаты, кВТ | 11.5 |
| Max ток, А | 250 |
| Min кіріс кернеуі, В | 380 |
| Min сымның диаметрі | 0.6 |
| Min ток, А | 40 |
| TIG дәнекерлеу | Жоқ |
| Салмағы (кг) | 26 |
| Таза салмағы, кг | 26 |
| Жиынтықта суды салқындату | Жоқ |
| Биіктігі, мм | 390 |
| Электр/провол диаметрі, мм | 1.5-5.0/0.6-1.2 |
| Кернеудің рұқсат етілген ауытқуы, % | 10 |
| Еурокатушка | D300/K300 |
| Тауар сыныбы | Кәсіби |
| Берілетін роликтер саны | 2 |
| Желілік ашаның болуы | Жоқ |
| Синергияның болуы | Жоқ |
| Бос жүріс жүрісінің кернеуі, В | 53 |
| Кірістегі номиналды кернеу, В | 380 |
| Оттықты салқындату | Әуе |
| Максималды токтағы ҚТ, % | 60 |
| ММА қосқышы | DX50 |
| Оттық қосқышы | EURO |
| Дәнекерлеу режимі | газбен/газсыз |
| Дәнекерлеу ММА | Иә |
| Қорғау дәрежесі | IP21S |
| ұзындығы, мм | 585 |
| іс | Жоқ |
| ені, мм | 375 |