Бағасын нақтылаңыз
Жіберу 02 шілде 2026| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Ресанта |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Салмақ | 154 кг |
| Максималды дәнекерлеу тогы | 350 А |
| Минималды дәнекерлеу тогы | 50 А |
| Қуат желісінің кернеуі | 380 В |
| Жеңді қосу түрі | Еуро қосқышы |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 400 мм |
| Ұзындығы | 1000 мм |
| Ені | 1500 мм |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Max сымның диаметрі | 44713 |
| Max қуаты, кВТ | 16.4 |
| Max ток, А | 350 |
| Min кіріс кернеуі, В | 380 |
| Min сымның диаметрі | 0.8 |
| Min ток, А | 50 |
| TIG дәнекерлеу | Жоқ |
| Салмағы (кг) | 154 |
| Таза салмағы, кг | 89 |
| Жиынтықта суды салқындату | Жоқ |
| Биіктігі, мм | 400 |
| Электр/провол диаметрі, мм | 0,6-1,2 |
| Кернеудің рұқсат етілген ауытқуы, % | 15 |
| Еурокатушка | D300/K300 |
| Тауар сыныбы | Кәсіби |
| Берілетін роликтер саны | 4 |
| Желілік ашаның болуы | Жоқ |
| Синергияның болуы | Жоқ |
| Бос жүріс жүрісінің кернеуі, В | 64/14 |
| Кірістегі номиналды кернеу, В | 380 |
| Оттықты салқындату | Әуе |
| Максималды токтағы ҚТ, % | 0.6 |
| Төмендетілген кернеу кезіндегі жұмыс | Жоқ |
| ММА қосқышы | DX50 |
| Оттық қосқышы | EURO |
| Импульсті дәнекерлеу режимі | Жоқ |
| Дәнекерлеу режимі | газбен/газсыз |
| Дәнекерлеу ММА | Иә |
| Алюминийді дәнекерлеу | Иә |
| Қорғау дәрежесі | IP21S |
| ұзындығы, мм | 1000 |
| іс | Иә |
| ені, мм | 1500 |