Resanta ASN 15000/3 үш фазалы кернеу реттегіші шағын кеңселерде, шеберханаларда және жеке үйлерде жабдықты кернеудің төмендеуінен қорғау үшін қолданылады. Құрылғы кіріс кернеуінің кең диапазонын қолдайды және жоғары дәлдіктегі тұрақтандырумен сипатталады - қателік тек 2% құрайды. Ішкі түйіндерге кіру жеңілдетілген - тек есікті ашу керек.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Ресанта |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Шығу кернеуі | 380 В |
| Фазалар саны | 3 |
| Максималды кіріс кернеуі | 430 В |
| Минималды кіріс кернеуі | 240 В |
| Номиналды қуат | 15 кВт |
| Тұрақтандырғыш түрі | Электромеханикалық |
| Тоқ жиілігі | 50 Гц |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 58 кг |
| Биіктігі | 910 мм |
| Ұзындығы | 420 мм |
| Ені | 440 мм |
| Қорғау және пайдалану шарттары | |
| IP қорғау дәрежесі | 20 |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Max кіріс кернеуі, В | 430 |
| Min кіріс кернеуі, В | 240 |
| Салмағы (кг) | 58 |
| Таза салмағы, кг | 58 |
| Реттеу уақыты, бастап | 0.01 |
| Кіріс кернеуі, В | 240-430 |
| Биіктігі, мм | 910 |
| Шығыс кернеуі, В | 380 |
| Қаптамасыз габариттері, мм | 840х360х360 |
| Жұмыс температурасының диапазоны, °С | +5-тен +40-қа дейін |
| Индикация | Сандық |
| Қорғау сыныбы | IP 20 (герметикалық емес) |
| Қуаты, кВТ | 15 |
| Желілік ашаның болуы | Жоқ |
| Салыстырмалы ылғалдылық | 80 |
| Салқындату | Табиғи |
| Қателік шегі | ±2% |
| Нөлден төмен температурада жұмыс істеу | Жоқ |
| Корпустағы розетка | Жоқ |
| Орнату тәсілі | Едендік |
| Түрі | Электромеханикалық |
| Қоректендіру желісінің жиілігі, Гц | 50 |
| ұзындығы, мм | 420 |
| ені, мм | 440 |