Үш фазалы тұрақтандырғыш Resanta ASN 20000/3 - жоғары дәлдіктегі жабдықты кернеудің төмендеуінен және қысқа тұйықталудан қорғауға арналған кәсіби құрылғы. Ішкі элементтер металл қаптамамен сенімді қорғалған (қорғаныс класы IP20). Кіріс және шығыс жиіліктік кедергілерді сүзгілеу қарастырылған. Кернеуді тұрақтандырудың жоғары дәлдігімен ерекшеленеді 380 +/- 2 %.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Ресанта |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Шығу кернеуі | 380 В |
| Фазалар саны | 3 |
| Максималды кіріс кернеуі | 430 В |
| Минималды кіріс кернеуі | 240 В |
| Номиналды қуат | 20 кВт |
| Тұрақтандырғыш түрі | Электромеханикалық |
| Тоқ жиілігі | 50 Гц |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 72 кг |
| Биіктігі | 530 мм |
| Ұзындығы | 860 мм |
| Ені | 410 мм |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Max кіріс кернеуі, В | 430 |
| Min кіріс кернеуі, В | 240 |
| Салмағы (кг) | 72 |
| Таза салмағы, кг | 72 |
| Реттеу уақыты, бастап | 0.01 |
| Кіріс кернеуі, В | 240-430 |
| Биіктігі, мм | 530 |
| Шығыс кернеуі, В | 380 |
| Қаптамасыз габариттері, мм | 860х410х530 |
| Жұмыс температурасының диапазоны, °С | +5-тен +40-қа дейін |
| Индикация | Сандық |
| Қорғау сыныбы | IP 20 (герметикалық емес) |
| Қуаты, кВТ | 20 |
| Желілік ашаның болуы | Жоқ |
| Салыстырмалы ылғалдылық | 80 |
| Салқындату | Табиғи |
| Қателік шегі | ±2% |
| Нөлден төмен температурада жұмыс істеу | Жоқ |
| Корпустағы розетка | Жоқ |
| Орнату тәсілі | Едендік |
| Түрі | Электромеханикалық |
| Қоректендіру желісінің жиілігі, Гц | 50 |
| ұзындығы, мм | 860 |
| ені, мм | 410 |