Resanta ASN 30000/3 үш фазалы тұрақтандырғыш 30000/3 - электр құрылғыларын кернеудің жоғарылауынан қорғауға арналған кәсіби құрылғы. Кірістірілген кіріс және шығыс кедергі сүзгілері жиілік синусоиданың қисаюына жол бермейді. Кіріс кернеуінің кең диапазонына және шығыс кернеуінің дәл тұрақтануына байланысты тұрақтандырғышты жоғары дәлдіктегі және аса сезімтал жабдықты қорғау үшін пайдалануға болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Ресанта |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Шығу кернеуі | 380 В |
| Фазалар саны | 3 |
| Максималды кіріс кернеуі | 430 В |
| Минималды кіріс кернеуі | 240 В |
| Номиналды қуат | 30 кВт |
| Тоқ жиілігі | 50 Гц |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 94 кг |
| Биіктігі | 430 мм |
| Ұзындығы | 850 мм |
| Ені | 430 мм |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Max кіріс кернеуі, В | 430 |
| Min кіріс кернеуі, В | 240 |
| Салмағы (кг) | 94 |
| Таза салмағы, кг | 90.4 |
| Реттеу уақыты, бастап | 0.01 |
| Кіріс кернеуі, В | 240-430 |
| Биіктігі, мм | 430 |
| Шығыс кернеуі, В | 380 |
| Қаптамасыз габариттері, мм | 810х430х530 |
| Жұмыс температурасының диапазоны, °С | +5-тен +40-қа дейін |
| Индикация | Сандық |
| Қорғау сыныбы | IP 20 (герметикалық емес) |
| Қуаты, кВТ | 30 |
| Желілік ашаның болуы | Жоқ |
| Салыстырмалы ылғалдылық | 80 |
| Салқындату | Табиғи |
| Қателік шегі | ±2% |
| Нөлден төмен температурада жұмыс істеу | Жоқ |
| Корпустағы розетка | Жоқ |
| Орнату тәсілі | Едендік |
| Түрі | Электромеханикалық |
| Қоректендіру желісінің жиілігі, Гц | 50 |
| ұзындығы, мм | 850 |
| ені, мм | 430 |