Resanta ASN-30000/3-C 63/4/18 үш фазалы тұрақтандырғыш үш фазалы электр жабдықтарын немесе жалпы қуаты 30000 ВА дейінгі жоғары дәлдіктегі электр құрылғыларының тобын (мысалы, компьютерлер) кернеудің төмендеуінен және қысқа тұйықталудан қорғау үшін әкімшілік, кеңсе және өндірістік ғимараттарда орнатылады. . Тұрақтандырғыш бірден үш трансформаторлық блокты біріктіреді, олардың кіріс және шығыс кернеулерін жеке цифрлық дисплейлер арқылы басқаруға болады. Аппаратты қоршаған ортаның температурасы 0-ден +45-ке дейінгі үй-жайлардың ішінде орнату ұсынылады 080% салыстырмалы ылғалдылықта, мұнда корпусқа ылғалдың, соның ішінде конденсаттың түсу ықтималдығы жоққа шығарылады. Құрылғы шығыс кернеуін тұрақтандырудың жоғары дәлдігімен сипатталады - ±8%.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Ресанта |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Шығу кернеуі | 380 В |
| Фазалар саны | 3 |
| Максималды кіріс кернеуі | 450 В |
| Минималды кіріс кернеуі | 240 В |
| Номиналды қуат | 30 кВт |
| Тұрақтандырғыш түрі | Релелік |
| Тоқ жиілігі | 50 Гц |
| Орнату тәсілі | Едендік |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 58 кг |
| Биіктігі | 810 мм |
| Ұзындығы | 530 мм |
| Ені | 430 мм |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Max кіріс кернеуі, В | 450 |
| Min кіріс кернеуі, В | 240 |
| Салмағы (кг) | 58 |
| Таза салмағы, кг | 56.7 |
| Реттеу уақыты, бастап | < 0.015 |
| Кіріс кернеуі, В | 240-450 |
| Биіктігі, мм | 810 |
| Шығыс кернеуі, В | 380 |
| Қаптамасыз габариттері, мм | 800х400х400 |
| Жұмыс температурасының диапазоны, °С | +5-тен +40-қа дейін |
| Индикация | Сандық |
| Қорғау сыныбы | IP 20 (герметикалық емес) |
| Қуаты, кВТ | 30 |
| Желілік ашаның болуы | Жоқ |
| Салыстырмалы ылғалдылық | 80 |
| Салқындату | Мәжбүрлі |
| Қателік шегі | 8 |
| Нөлден төмен температурада жұмыс істеу | Жоқ |
| Корпустағы розетка | Жоқ |
| Түрі | релелік |
| Қоректендіру желісінің жиілігі, Гц | 50 |
| ұзындығы, мм | 530 |
| ені, мм | 430 |