Ресанта АСН 60000/3 үш фазалы тұрақтандырғыш кеңселерде, шеберханаларда, жеке үйлерде, медициналық мекемелерде қолданылады. Қолданудың негізгі саласы - жалпы қуаты 60 кВТ-қа дейінгі жоғары дәлдіктегі жабдықты кернеудің төмендеуінен және қысқа тұйықталудан қорғау. Кіріс және шығыс жиіліктік кедергілерді сүзгілеу қарастырылған. Құрылғының ішкі элементтері металл корпуспен механикалық зақымданудан қорғалған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Ресанта |
| Өндіруші ел | Латвия |
| Шығу кернеуі | 380 В |
| Фазалар саны | 3 |
| Максималды кіріс кернеуі | 430 В |
| Минималды кіріс кернеуі | 240 В |
| Номиналды қуат | 60 кВт |
| Тұрақтандырғыш түрі | Электромеханикалық |
| Тоқ жиілігі | 50 Гц |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 201 кг |
| Биіктігі | 1090 мм |
| Ұзындығы | 650 мм |
| Ені | 540 мм |
| Қорғау және пайдалану шарттары | |
| IP қорғау дәрежесі | 20 |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Max кіріс кернеуі, В | 430 |
| Min кіріс кернеуі, В | 240 |
| Салмағы (кг) | 201 |
| Таза салмағы, кг | 201 |
| Реттеу уақыты, бастап | 0.01 |
| Кіріс кернеуі, В | 240-430 |
| Биіктігі, мм | 1090 |
| Шығыс кернеуі, В | 380 |
| Қаптамасыз габариттері, мм | 680х290х330 |
| Жұмыс температурасының диапазоны, °С | +5-тен +40-қа дейін |
| Индикация | Сандық |
| Қорғау сыныбы | IP 20 (герметикалық емес) |
| Қуаты, кВТ | 60 |
| Желілік ашаның болуы | Жоқ |
| Салыстырмалы ылғалдылық | 80 |
| Салқындату | Табиғи |
| Қателік шегі | ±2% |
| Нөлден төмен температурада жұмыс істеу | Жоқ |
| Корпустағы розетка | Жоқ |
| Орнату тәсілі | Едендік |
| Түрі | Электромеханикалық |
| Қоректендіру желісінің жиілігі, Гц | 50 |
| ұзындығы, мм | 650 |
| ені, мм | 540 |