Resanta ASN 80000/3 үш фазалы тұрақтандырғыш үлкен кеңселерде, зауыттық шеберханаларда және шеберханаларда кіріс кернеуін теңестіру және құрылғыларды жалпы қуаты 80 кВТ-қа дейінгі жоғары кернеулерден қорғау үшін қолданылады. Қуат шығысы +/-2% тар диапазонда ауытқиды, бұл құрылғыны аса сезімтал жабдықты қорғау үшін пайдалануға мүмкіндік береді. Табиғи салқындату жүйесінің болуы бөлшектердің қызып кетуіне жол бермейді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Ресанта |
| Өндіруші ел | Латвия |
| Шығу кернеуі | 380 В |
| Фазалар саны | 3 |
| Максималды кіріс кернеуі | 430 В |
| Минималды кіріс кернеуі | 240 В |
| Номиналды қуат | 80 кВт |
| Тұрақтандырғыш түрі | Электромеханикалық |
| Тоқ жиілігі | 50 Гц |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 275 кг |
| Биіктігі | 1090 мм |
| Ұзындығы | 650 мм |
| Ені | 540 мм |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Max кіріс кернеуі, В | 430 |
| Min кіріс кернеуі, В | 240 |
| Салмағы (кг) | 275 |
| Таза салмағы, кг | 282 |
| Реттеу уақыты, бастап | 0.01 |
| Кіріс кернеуі, В | 240-430 |
| Биіктігі, мм | 1090 |
| Шығыс кернеуі, В | 380 |
| Қаптамасыз габариттері, мм | 1090х540х650 |
| Жұмыс температурасының диапазоны, °С | +5-тен +40-қа дейін |
| Индикация | Сандық |
| Қорғау сыныбы | IP 20 (герметикалық емес) |
| Қуаты, кВТ | 80 |
| Желілік ашаның болуы | Жоқ |
| Салыстырмалы ылғалдылық | 80 |
| Салқындату | Табиғи |
| Қателік шегі | ±2% |
| Нөлден төмен температурада жұмыс істеу | Жоқ |
| Корпустағы розетка | Жоқ |
| Орнату тәсілі | Едендік |
| Түрі | Электромеханикалық |
| Қоректендіру желісінің жиілігі, Гц | 50 |
| ұзындығы, мм | 650 |
| ені, мм | 540 |