Resanta ASN-20000/1-EM электромеханикалық тұрақтандырғышы жалпы қуаты 20 кВТ-қа дейінгі электр құрылғыларының кернеуінің төмендеуінен қорғауды қамтамасыз етеді. Бұл модель тұрақтандырудың жоғары дәлдігіне ие (2%) - электр энергиясын жоғары сезімтал тұтынушылармен жұмыс істеуге болады.
Қозғалысты жеңілдету үшін тұрақтандырғыш дөңгелектермен жабдықталған. Жоғары қуаттың арқасында құрылғы 220 В желісінен жұмыс істейтін тұрмыстық және өнеркәсіптік мақсаттағы қымбат жабдықты қорғау үшін қолданылады.
Қысқа тұйықталудан және қызып кетуден қорғаныс бар. "Айналып өту" функциясы жоқ.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Ресанта |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Шығу кернеуі | 220 В |
| Фазалар саны | 1 |
| Максималды кіріс кернеуі | 260 В |
| Минималды кіріс кернеуі | 150 В |
| Номиналды қуат | 20 кВт |
| Тұрақтандырғыш түрі | Электромеханикалық |
| Тоқ жиілігі | 50 Гц |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 71 кг |
| Биіктігі | 790 мм |
| Ұзындығы | 790 мм |
| Ені | 500 мм |
| Қорғау және пайдалану шарттары | |
| IP қорғау дәрежесі | 20 |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Max кіріс кернеуі, В | 260 |
| Min кіріс кернеуі, В | 150 |
| Салмағы (кг) | 71 |
| Таза салмағы, кг | 70 |
| Биіктігі, мм | 790 |
| Шығыс кернеуі, В | 220 |
| Қаптамасыз габариттері, мм | 850х440х410 |
| Жұмыс температурасының диапазоны, °С | +5-тен +40-қа дейін |
| Индикация | Сандық |
| Қорғау сыныбы | IP 20 (герметикалық емес) |
| ПӘК, % | 97 |
| Қуаты, кВТ | 20 |
| Желілік ашаның болуы | Жоқ |
| Салыстырмалы ылғалдылық | 80 |
| Салқындату | Табиғи |
| Қателік шегі | ±2% |
| Нөлден төмен температурада жұмыс істеу | Жоқ |
| Корпустағы розетка | Жоқ |
| Орнату тәсілі | Едендік |
| Түрі | Электромеханикалық |
| Қоректендіру желісінің жиілігі, Гц | 50 |
| ұзындығы, мм | 790 |
| ені, мм | 500 |