Resanta ASN 30000/1-EM кернеу реттегіші желідегі кернеуді теңестіруге және одан әрі ток тұтынушыларына электр энергиясын жеткізуге арналған. Ол жоғары дәлдіктегі кернеуді тұрақтандырумен ерекшеленеді - қателік тек 2% құрайды. Құрылғының барлық бөлшектері металл корпуспен механикалық зақымданудан қорғалған. Желілік кедергілердің кіріс және шығыс сүзгілері қарастырылған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Ресанта |
| Өндіруші ел | Латвия |
| Шығу кернеуі | 220 В |
| Фазалар саны | 1 |
| Максималды кіріс кернеуі | 260 В |
| Минималды кіріс кернеуі | 150 В |
| Номиналды қуат | 30 кВт |
| Тұрақтандырғыш түрі | Электромеханикалық |
| Тоқ жиілігі | 50 Гц |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 102 кг |
| Биіктігі | 860 мм |
| Ұзындығы | 460 мм |
| Ені | 430 мм |
| Қорғау және пайдалану шарттары | |
| IP қорғау дәрежесі | 20 |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Max кіріс кернеуі, В | 260 |
| Max қуаты, кВ*А | 30 |
| Min кіріс кернеуі, В | 150 |
| Салмағы (кг) | 102 |
| Таза салмағы, кг | 95 |
| Биіктігі, мм | 860 |
| Шығыс кернеуі, В | 220 |
| Қаптамасыз габариттері, мм | 1010×310×490 |
| Жұмыс температурасының диапазоны, °С | +5-тен +40-қа дейін |
| Индикация | Сандық |
| Қорғау сыныбы | IP 20 (герметикалық емес) |
| Қуаты, кВТ | 30 |
| Желілік ашаның болуы | Жоқ |
| Салыстырмалы ылғалдылық | 80 |
| Салқындату | Табиғи |
| Қателік шегі | ±2% |
| Нөлден төмен температурада жұмыс істеу | Жоқ |
| Корпустағы розетка | Жоқ |
| Орнату тәсілі | Едендік |
| Түрі | Электромеханикалық |
| Қоректендіру желісінің жиілігі, Гц | 50 |
| ұзындығы, мм | 460 |
| ені, мм | 430 |