Ресанта ТДПН-50000 67/1/13 дизельді жылу пистолеті тұтқасы мен дөңгелектерінің болуына байланысты тасымалдауға ыңғайлы. Металл тірек жұмыс кезінде құрылғының тұрақтылығын қамтамасыз етеді. Зеңбірек толық резервуарда 15 сағат бойы жұмыс істейді. Қыздырудың жанама тәсілі зеңбіректерді адамдар тұратын жерлерге орнатуға мүмкіндік береді. Бұл жабдық үлкен аумақты үй-жайларды жылыту үшін қолданылады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Ресанта |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Жылу пистолетін жылыту әдісі | Жанама қыздыру |
| Жылу қуаты | 50 кВт |
| Түрі | Дизель |
| Портативтілігі бойынша жылу зеңбіректерінің түрі | Ұялы |
| Пішіні бойынша жылу зеңбіректерінің түрі | Цилиндрлік |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 57.8 кг |
| Биіктігі | 1300 мм |
| Ұзындығы | 790 мм |
| Ені | 460 мм |
| Дизелді зеңбіректердің сипаттамалары | |
| Жанармай шығыны | 3.96 л/сағ |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Термостат | Иә |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Салмағы (кг) | 57.8 |
| Таза салмағы, кг | 58.1 |
| Биіктігі, мм | 1300 |
| Қаптамасыз габариттері, мм | 1107x496x765 |
| Жылыту кезіндегі қуат, кВТ | 50 |
| Желілік ашаның болуы | Иә |
| Бактың көлемі, л | 68 Л |
| Ауа шығыны, м3/сағ | 2000 |
| Отын шығыны, л/сағ | 3.96 |
| Қыздыру тәсілі | Жанама |
| Жанармай | дизельді |
| ұзындығы, мм | 790 |
| кернеу, Жылы | 220 |
| ені, мм | 460 |