Жүк көтергіштігі, т - 20,0
Қаптаманың габариттері, мм - 180х160х250
Өлшемдері, мм - 150х150х230
Көтеру биіктігі, мм - 230
Өзек жүрісі, мм - 170
Бұрандалы мойын, мм - 60
Бренд - TOR
Брендтің отаны - Ресей
Өндіруші ел - Қытай
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | TOR |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қабылдау биіктігі | 230 мм |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Жүк көтергіштігі | 20000 кг |
| жылжымалы домкрат | Жоқ |
| Жағдайы | Жаңа |
| Түрі | Гидравликалық |
| Рейка жүріі | 170 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Жабдық түрі | Домкрат |