Жүк көтергіштігі, т - 10,0
Қаптаманың габариттері, мм - 480х165х290
Өлшемдері, мм - 60х110х145х415
Көтеру биіктігі, мм - 270
Штоктың жүрісі - 155
Жалпы биіктігі, мм - 430
Бренд - TOR
Брендтің отаны - Ресей
Өндіруші ел - Қытай
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | TOR |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қабылдау биіктігі | 270 мм |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Жүк көтергіштігі | 10000 кг |
| жылжымалы домкрат | Жоқ |
| Автокөлік домкратының жұмыс принципі | Бұрандалы |
| Жағдайы | Жаңа |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 430 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Түрі | Гидравликалық |
| Жабдық түрі | Домкрат |