Жүк көтергіштігі, т - 20
Көтеру биіктігі, мм - 880
Табанмен көтеру биіктігі, мм - 115
Көтеру биіктігі, мм - 1180
Қаптаманың биіктігі, мм - 880
Қаптаманың тереңдігі, мм - 310
Үлгі - ДР (SWL)
Домкрат түрі - Тірек және пиньон
Күш, Н - 650
Рейка жүрісі, мм - 300
Қаптаманың ені, мм - 324
Бренд - TOR
Брендтің отаны - Ресей
Өндіруші ел - Қытай
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | TOR |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қабылдау биіктігі | 794 мм |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Жүк көтергіштігі | 10000 кг |
| жылжымалы домкрат | Жоқ |
| Жағдайы | Жаңа |
| Түрі | Рейкалық |
| Тұтқадағы күш | 431 Н |
| Рейка жүріі | 380 мм |
| Тіреу алаңының өлшемдері | |
| Алаңның ұзындығы | 140 мм |
| Алаңның ені | 170 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Жабдық түрі | Домкрат |