Жүк көтергіштігі, т - 2,0
Н, м - 6
Қаптама түрі - Ағаш жәшік
Қаптаманың габариттері, мм - 1220х500х640
Өлшемдері, мм - 820х930х840
Күштік тізбектің кернеуі, В - 380
Құрылыстың биіктігі, мм - 840
Жолдың ең аз дөңгелектену радиусы, м - 1,2
Көтергіш қозғалтқыш, кВТ - 3
Қозғалыс жылдамдығы, м/мин - 20
Қозғалыс қозғалтқышы, кВТ - 0,4
Пульт кабелінің ұзындығы, м - 4,5
ф арқан, мм - 11
Түсі - Көк
Көтергіштің түрі - электрлік
Жиілігі, Гц - 50
Қос таврлы арқалықтың нөмірі - 24М-40М
Доңғалақтың рельске максималды жүктемесі, кН (тс) - 7,85
Тік тәсіл, мм - 840
Көтерілу жылдамдығы, м/мин - 8
Қозғалыс түрі - жылжымалы
Бренд - TOR
Брендтің отаны - Ресей
Өндіруші ел - Қытай
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | TOR |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Көтеру биіктігі | 6 м |
| Жүк көтергіштігі | 2000 кг |
| Электр қозғалтқышының қуаты | 400 Вт/сағ |
| Номиналды жұмыс кернеуі | 380 В |
| Жағдайы | Жаңа |
| Жабдық түрі | Таль |