Einhell TE-HD 18 Li 4513812 сымсыз балғалы бұрғы 3 режимде жұмыс істейді: бұрау, соққымен және соққысыз бұрғылау.
Олардың біреуін құралдың корпусындағы ауыстырып-қосқыш арқылы таңдауға болады.
Тұтқа жұмсақ төсеммен жабдықталған, бұл ыңғайлы жұмыс процесін қамтамасыз етеді.
Жарық диодты жарық аз жарық жағдайында жұмыс істеуге мүмкіндік береді.
Power X-Change тобының өкілі болып табылады, яғни платформаның барлық батареяларымен үйлесімді. Сіздің міндеттеріңізге және қажеттіліктеріңізге сәйкес Power X-Change сериясының қажетті сыйымдылықтағы батареяларын бөлек сатып алуға болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Жағдайы | Жаңа |
| Өндіруші | Einhell |
| Өндіруші ел | Германия |
| Перфоратордың құрылымы | Тікелей |
| патрон түрі | SDS-plus |
| Тамақтану | Аккумулятор |
| Айналымдардың максималды саны | 1100 айн/мин |
| Максималды соққылар саны | 5700 соқ/мин |
| Максималды соққы күші | 1.2 Дж. |
| аккумулятор түрі | Li-Ion |
| аккумулятор кернеуі | 18 В |
| Салмақ | 1.7 кг |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Бұрғылаудың максималды диаметрі | |
| Бұрғылаудың максималды диаметрі (бетон) | 30 мм |
| Бұрғылаудың максималды диаметрі (металл) | 10 мм |
| Бұрғылаудың максималды диаметрі (ағаш) | 16 мм |
| Алмаз тәжімен бұрғылаудың максималды диаметрі | 30 мм |
| Жиынтық | |
| Қаптама түрі | Қағаз қорап |
| Бұрғылау тереңдігін шектегіш | Жоқ |
| Қосымша аккумулятор | Жоқ |