Einhell PXC TE-CD 18/40 Li-Solo 4513925 сымсыз бұрғы драйвері үйде, шеберханада және гаражда бұрғылауға және бұрауға арналған тамаша әмбебап құрал болып табылады.
Екі жылдамдықты беріліс қорабы және айналу жылдамдығын электронды реттеу жылдамдық пен қуатты дәл таңдауға мүмкіндік береді өңделетін материалға немесе жұмыс түріне байланысты.
Жарық диодты жарық жұмыс аймағын жарықтандырады.
Эргономикалық пішін және корпустағы Softgrip жұмсақ кірістірулері ыңғайлы жұмысты қамтамасыз етеді.
Бұрғы-бұрағыш Power X-Change тобының өкілі болып табылады, яғни платформаның барлық батареяларымен үйлесімді. Сіздің міндеттеріңізге және қажеттіліктеріңізге сәйкес Power X-Change сериясының қажетті сыйымдылықтағы батареяларын бөлек сатып алуға болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Жағдайы | Жаңа |
| Өндіруші | Einhell |
| Өндіруші ел | Германия |
| Түрі | Бұрғы-бұрағыштар |
| Тамақтану | Аккумулятор |
| Құралдың режимі | екпінсіз |
| патрон түрі | Жылдам қысқыш |
| Картридждің минималды диаметрі | 1.5 мм |
| патронның максималды диаметрі | 13 мм |
| Максималды айналу сәті | 40 H*m |
| Айналымдардың максималды саны | 1500 айн/мин |
| Редуктор корпусының материалы | Пластмасса |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Қосымша функциялары | |
| Соққы режимі | Жоқ |
| Жұмыс жылдамдығының саны | 2 |
| реверс | Иә |
| Жұмыс аймағын жарықтандыру | Иә |
| Қозғалтқыш тежегіші | Иә |
| Жиынтық | |
| Қаптама түрі | Қағаз қорап |
| Қосымша аккумулятор | Жоқ |
| Резеңкеленген тұтқа | Жоқ |
| Биттерді бекітуге арналған орын | Жоқ |
| Бұрғылау тереңдігін шектегіш | Жоқ |
| Қосымша тұтқа | Жоқ |
| Бұрғылаудың максималды диаметрі | |
| Бұрғылаудың максималды диаметрі (ағаш) | 32 мм |
| Бұрғылаудың максималды диаметрі (металл) | 10 мм |
| Қуат көзі | |
| аккумулятор түрі | Li-Ion |
| аккумулятор кернеуі | 18 В |