Einhell PXC TE-CD 18/40-1 Li (2x1,5Ah) 4513939 сымсыз бұрғы мен бұранда бұранда мен бұрғылауға арналған екі сатылы беріліс қорабына ие.
Айналу жылдамдығын электронды реттеу және айналу моментін 21 сатылы реттеу мүмкіндік береді жылдамдық пен қуатты дәл таңдау өңделетін материалға немесе жұмыс түріне байланысты.
Эргономикалық пішін және корпустағы Softgrip жұмсақ кірістірулері ыңғайлы жұмысты қамтамасыз етеді.
Жарық диодты жарық жұмыс аймағын жарықтандырады.
Бұрғы-бұрағыш Power X-Change тобының өкілі болып табылады, яғни платформаның барлық батареяларымен үйлесімді.
Жеткізу жинағына кіретін аккумулятор Solo компаниясы шығарған Power X-Change тобының барлық өнімдерімен, соның ішінде құрал-саймандар мен бау-бақша жабдықтарымен үйлесімді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Жағдайы | Жаңа |
| Өндіруші | Einhell |
| Өндіруші ел | Германия |
| Түрі | Бұрғы-бұрағыштар |
| Тамақтану | Аккумулятор |
| Құралдың режимі | екпінсіз |
| патрон түрі | Жылдам қысқыш |
| Картридждің минималды диаметрі | 1.5 мм |
| патронның максималды диаметрі | 13 мм |
| Максималды айналу сәті | 40 H*m |
| Айналымдардың максималды саны | 1500 айн/мин |
| Редуктор корпусының материалы | Пластмасса |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Қосымша функциялары | |
| Соққы режимі | Жоқ |
| Жұмыс жылдамдығының саны | 2 |
| реверс | Иә |
| Жұмыс аймағын жарықтандыру | Иә |
| Қозғалтқыш тежегіші | Иә |
| Жиынтық | |
| Қаптама түрі | Пластикалық кейс |
| Қосымша аккумулятор | Иә |
| Резеңкеленген тұтқа | Жоқ |
| Биттерді бекітуге арналған орын | Жоқ |
| Бұрғылау тереңдігін шектегіш | Жоқ |
| Қосымша тұтқа | Жоқ |
| Бұрғылаудың максималды диаметрі | |
| Бұрғылаудың максималды диаметрі (ағаш) | 32 мм |
| Бұрғылаудың максималды диаметрі (металл) | 10 мм |
| Қуат көзі | |
| аккумулятор түрі | Li-Ion |
| аккумулятор сыйымдылығы | 1.5 А·сағ |
| аккумулятор кернеуі | 18 В |
| Зарядтағыштың түрі | Жалпы |