Einhell PXC TE-CD 18/50 Li-i BL-Solo 4513942 сымсыз соққылы бұрғы мен бұрағыш бекіткіштермен жұмыс істеу үшін қолданылады.
Қылқаламсыз қозғалтқыш қамтамасыз етеді үлкен қуат және ұзақ қызмет ету мерзімі. Ол сондай-ақ соққылы бұрғылау үшін жеткілікті қуат өндіреді, бұл құралды жан-жақты етеді, ал екі жылдамдықты беріліс қуатты бұрғылау мен бұранданы жеңілдетеді.
Электрондық жылдамдықты реттеу құралдың әрбір нақты материал мен қолдану аясы үшін конфигурациялануын қамтамасыз етеді.
Эргономикалық дизайн және жұмсақ тұтқа қамтамасыз етеді максималды ыңғайлылық және сенімді бекіту.
Бұрғы-бұрағыш Power X-Change тобының өкілі болып табылады, яғни платформаның барлық батареяларымен үйлесімді. Сіздің міндеттеріңізге және қажеттіліктеріңізге сәйкес Power X-Change сериясының қажетті сыйымдылықтағы батареяларын бөлек сатып алуға болады.
Жарықдиодты жарықтандыру кепілдік береді тамаша шолу жұмыс аймағының.
| Негізгі | |
|---|---|
| Жағдайы | Жаңа |
| Түрі | Бұрғы-бұрағыштар |
| Тамақтану | Аккумулятор |
| Құралдың режимі | соққы |
| патрон түрі | Жылдам қысқыш |
| Картридждің минималды диаметрі | 1.5 мм |
| патронның максималды диаметрі | 13 мм |
| Максималды айналу сәті | 50 H*m |
| Айналымдардың максималды саны | 1800 айн/мин |
| Максималды соққылар саны | 28800 соқ/мин |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Өндіруші | Einhell |
| Қосымша функциялары | |
| Соққы режимі | Иә |
| Жұмыс жылдамдығының саны | 2 |
| реверс | Иә |
| Айналымдар санын реттеу | Иә |
| Жұмыс аймағын жарықтандыру | Иә |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | Иә |
| Жиынтық | |
| Қаптама түрі | Қағаз қорап |
| Қосымша аккумулятор | Жоқ |
| Резеңкеленген тұтқа | Жоқ |
| Биттерді бекітуге арналған орын | Жоқ |
| Бұрғылау тереңдігін шектегіш | Жоқ |
| Қосымша тұтқа | Жоқ |
| Бұрғылаудың максималды диаметрі | |
| Бұрғылаудың максималды диаметрі (ағаш) | 32 мм |
| Бұрғылаудың максималды диаметрі (металл) | 10 мм |
| Бұрғылаудың максималды диаметрі (бетон) | 10 мм |