Einhell PXC TC-JS 18 Li-Solo 4321209 сымсыз джигсо тез және дәл кесуге арналған.
Жұмыс аймағының қорғаныш қалқаны қауіпсіздік және саусақтардың аралау аймағына сырғып кету қаупін болдырмау үшін.
Құбырға шаң жинағышты немесе құрылыс шаңсорғышын қосуға болады жұмыс орнын таза ұстау үшін.
Әмбебап ұстағыштың арқасында аралау дискілері қосалқы құралдарсыз ауыстырылады.
Джигсо Power X-Change тобының өкілі болып табылады, яғни ол платформаның барлық батареяларымен үйлесімді. Сіздің міндеттеріңізге және қажеттіліктеріңізге сәйкес Power X-Change сериясының қажетті сыйымдылықтағы батареяларын бөлек сатып алуға болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Жағдайы | Жаңа |
| Өндіруші | Einhell |
| Өндіруші ел | Германия |
| Тамақтану | Аккумулятор |
| егеудің ұзындығы | 20 мм |
| Кескіш құралдың максималды қозғалыс жиілігі | 2700 жүріс/мин |
| аккумулятор кернеуі | 18 В |
| Салмақ | 1.63 кг |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Пропилдің максималды тереңдігі | |
| Кесудің максималды тереңдігі (ағаш) | 70 мм |
| Кесудің максималды тереңдігі (алюминий) | 8 мм |
| Кесудің максималды тереңдігі (түсті металл) | 8 мм |
| Кесудің максималды тереңдігі (мыс) | 8 мм |
| Кесудің максималды тереңдігі (Болат) | 8 мм |
| Жиынтық | |
| Қаптама түрі | Қағаз қорап |
| Қосымша аккумулятор | Жоқ |
| жоңқа, сынықтарды сынудан қорғау | Жоқ |
| Егеуішті сақтау бөлімі | Жоқ |
| Резеңкеленген тұтқа | Жоқ |