Einhell PXC TE-MS 18/210 Li-Solo 4300890 митрлі сымсыз ара ағаш, фанера, пластмасса кесуге арналған.
Лазер бөлшектерге түзу сызықты проекциялайды әрекеттердің дәлдігін арттыру үшін.
Айналмалы ара басы қамтамасыз етеді бұрышпен сапалы тіліктерді орындау жылдамдығы.
Қап шаң мен үгінділерді жинайды жұмыс орнының және деммен жұтылатын ауаның тазалығы үшін.
Einhell PXC TE-MS 18/210 Li-Solo 4300890 сымсыз жонғыш ара батареясыз және зарядтағышсыз жеткізіледі. Ара Power X-Change тобының өкілі болып табылады, яғни ол платформаның барлық батареяларымен үйлесімді. Сіздің міндеттеріңізге және қажеттіліктеріңізге сәйкес Power X-Change сериясының қажетті сыйымдылықтағы батареяларын бөлек сатып алуға болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Германия |
| Дискінің максималды диаметрі | 210 мм |
| Отырғызу тесігінің диаметрі | 30 мм |
| Айналымдардың максималды саны | 3080 айн/мин |
| Кесудің максималды тереңдігі | 120 мм |
| Максималды кесу ені | 60 мм |
| Көлбеу бұрышы | 45 град. |
| Бұрылу бұрышы | 47 град. |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Жағдайы | Жаңа |
| Өндіруші | Einhell |