Einhell PXC AXXIO 18/125 Q 4431151 сымсыз бұрыштық тегістеуіш – бұл үйде және жұмыс жағдайында қолдануға арналған практикалық құрал.
Қылқаламсыз қозғалтқыш көбірек қуат береді және осылайша – неғұрлым ұзақ қызмет ету мерзімі.
Бірқалыпты іске қосу және қайта іске қосудан қорғау қызмет етеді пайдаланушының қауіпсіздігін арттыру үшін.
Эргономикалық жұмсақ тұтқасы, қосымша қосу/өшіру тұтқасы, сондай-ақ қозғалтқыш пен беріліс қорабының бөлінуі бар ықшам дизайнының арқасында машинамен жұмыс істеу өте ыңғайлы.
Жылдам бекітетін гайканың болуы кескіш пышақты ауыстыру үшін розетка кілтінің қажеттілігін жояды: ауыстыру тез және құралдарды пайдаланбай жүзеге асырылады.
Жылдам реттелетін қорғаныс қақпағы икемді жұмысты қамтамасыз етеді.
Тегістеуіш Power X-Change тобының өкілі болып табылады, яғни ол платформаның барлық батареяларымен үйлесімді. Сіздің міндеттеріңізге және қажеттіліктеріңізге сәйкес Power X-Change сериясының қажетті сыйымдылықтағы батареяларын бөлек сатып алуға болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Einhell |
| Өндіруші ел | Германия |
| Жағдайы | Жаңа |
| Тегістеу машинасының түрі | бұрыштық (шарқайрақ) |
| Айналымдардың максималды саны | 8500 айн/мин |
| Дискінің максималды диаметрі | 125 мм |
| Салмақ | 1.6 кг |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Цанга мөлшері | 14 мм |
| Тамақтану | Аккумулятор |
| аккумулятор түрі | Li-Ion |
| аккумулятор кернеуі | 18 В |