Einhell Professional TP-PL 18/3 Li BL - Solo сымсыз планер — бұл DIY әуесқойлары мен ағашты жақсы көретіндерге арналған қуатты құрал, ол кесу тереңдігі 3 мм-ге дейін оңай жұмыс істейді. Кесу тереңдігін біркелкі реттеуге болады. Құрылғы Einhell PurePower щеткасыз қозғалтқышымен жабдықталған. Бұл щеткасыз қозғалтқыш дәстүрлі көміртекті щеткалы қозғалтқыштарға қарағанда көбірек қуат пен ұзақ жұмыс уақытын қамтамасыз етеді. Үлкен пышақ біліктері тегістеудің жоғары нәтижелеріне кепілдік береді, ал берік алюминий негіз тақтасы тегіс жұмыс бетін қамтамасыз етеді. Бұл негізгі тақтайшада сонымен қатар жиектерді оңай қиғаштауға мүмкіндік беретін үш "V" ойығы бар. Жоңқаларды шығаруға арналған құрылғыны екі жағынан бекітуге болады, бұл жұмыстың икемділігін қамтамасыз етеді.
Назар аударыңыз! Тауар аккумуляторсыз және зарядтағышсыз жеткізіледі.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Einhell |
| Өндіруші ел | Германия |
| Сүргілеудің максималды тереңдігі | 0.3 мм |
| Сүргілеудің максималды ені | 82 мм |
| Айналымдардың максималды саны | 12000 айн/мин |
| аккумулятор түрі | Li-Ion |
| Салмақ | 3 кг |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Жағдайы | Жаңа |