| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Мастак |
| жалғағыш бастарының мөлшері | 3/8" |
| Қысқыш күш | 105 H*m |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Min усилие | 7 Нм |
| Max усилие | 105 Нм |
| Түрі | Предельный |
| Ысырма | Есть |
| Тексеру | нет |
| Материал | CrV |
| Қамту | хромдалған |
| Тауар сыныбы | Кәсіби |
| Батареялар | Не требуются |
| Диэлектрлік жабын | Жоқ |
| Насадки в комплекте | Нет |
| Қаптамасы туралы ақпарат | |
| Салмағы (кг) | 1.1 |
| Ұзындығы | 395 мм |
| Ені | 75 мм |
| Биіктігі | 60 мм |