



52 442 ₸
Жіберу 24 сәуір 20261/4" бұрау кілті, 5-25 Нм, KING TONY 34223-1A корпусы. KING TONY маркалы крутящий кілт бұйымның техникалық паспортында белгіленген параметрлерге сәйкес әртүрлі тораптардың, құрылғылардың және агрегаттардың бекіткіштерінің тартылу күшін бақылауға арналған.
Бұл кілт стандартты 1/4" розеткаларды пайдалануға мүмкіндік береді (жинаққа кірмейді). Алдын ала орнатылған қажетті күшке жеткенде, кілт механизмі іске қосылып, айқын шерту дыбысын шығарады.
Ерекшеліктері
• Оң жақ бұранда үшін де, сол жақ бұранда үшін де қолданылады
• Кілттің іске қосылуының белгіленген мәнін бекіту механизмі тұтқаның кездейсоқ айналуын болдырмайды
• Қажетті іске қосу күшін орнатуға арналған екі таразы: Newton Meter & Kilogram-force Sentimeter / Kilogram-force meter ( Nm & kgf.cm / кгс.м)
• Жалаулы ысырма механизмі шектеулі кеңістікте жұмыс істеуге мүмкіндік береді
• Сақтауға және тасымалдауға арналған пластик қап механикалық зақымданудан және қоршаған ортаның әсерінен қорғайды
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | King Tony |
| жалғағыш бастарының мөлшері | 1/4" |
| Қысқыш күш | 25 H*m |
| Құралдың ұзындығы | 280 мм |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Min усилие | 5 Нм |
| Max усилие | 25 Нм |
| Түрі | Предельный |
| Ысырма | есть |
| Тексеру | Жоқ |
| Материал | CrV |
| Тауар сыныбы | Кәсіби |
| Батареялар | Не требуются |
| Таза салмақ | 0.71 кг |
| Диэлектрлік жабын | нет |
| Насадки в комплекте | нет |
| Қаптамасы туралы ақпарат | |
| Салмақ | 0.59 |
| Ұзындығы | 310 мм |
| Ені | 70 мм |
| Биіктігі | 70 мм |