


54 183 ₸
Жіберу 24 сәуір 2026| Негізгі | |
|---|---|
| жалғағыш бастарының мөлшері | 3/8" |
| Қысқыш күш | 110 H*m |
| Құралдың ұзындығы | 370 мм |
| Өндіруші | King Tony |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Min усилие | 20 Нм |
| Max усилие | 110 Нм |
| Түрі | Предельный |
| Ысырма | Есть |
| Тексеру | нет |
| Материал | болат |
| Тауар сыныбы | Кәсіби |
| Батареялар | Не требуются |
| Таза салмақ | 0.93 кг |
| Диэлектрлік жабын | нет |
| Насадки в комплекте | нет |
| Буып-түю, өлшеп-орау | |
| Салмағы, г | 854 |
| Ұзындығы | 405 мм |
| Ені | 70 мм |
| Биіктігі | 70 мм |