56 359 ₸
Жіберу 24 сәуір 2026| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | King Tony |
| жалғағыш бастарының мөлшері | 1/2" |
| Қысқыш күш | 210 H*m |
| Құралдың ұзындығы | 450 мм |
| Салмақ | 1.475 кг |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Min усилие | 42 Нм |
| Max усилие | 210 Нм |
| Түрі | Предельный |
| Ысырма | Есть |
| Тексеру | Жоқ |
| Материал | Болат |
| Тауар сыныбы | Кәсіби |
| Батареялар | Не требуются |
| Диэлектрлік жабын | нет |
| Насадки в комплекте | Нет |
| Қаптамасы туралы ақпарат | |
| Салмағы (кг) | 1.32 |
| Ұзындығы | 490 |
| Ені | 70 мм |
| Биіктігі | 70 мм |