



89 216 ₸
Жіберу 24 сәуір 2026| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | King Tony |
| жалғағыш бастарының мөлшері | 1/2" |
| Қысқыш күш | 210 H*m |
| Құралдың ұзындығы | 470 мм |
| Салмақ | 1.25 кг |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Min усилие | 40 Нм |
| Max усилие | 210 Нм |
| Түрі | Предельный |
| Ысырма | Есть |
| Тексеру | нет |
| Материал | болат |
| Тауар сыныбы | Кәсіби |
| Батареялар | Не требуются |
| Диэлектрлік жабын | нет |
| Насадки в комплекте | нет |
| Қаптамасы туралы ақпарат | |
| Салмағы (кг) | 1.22 |
| Ұзындығы | 500 мм |
| Ені | 90 мм |
| Биіктігі | 90 мм |