



96 615 ₸
Жіберу 24 сәуір 2026| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | King Tony |
| жалғағыш бастарының мөлшері | 1/2" |
| Қысқыш күш | 340 H*m |
| Құралдың ұзындығы | 570 мм |
| Салмақ | 2.4 кг |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Min усилие | 70 Нм |
| Max усилие | 340 Нм |
| Түрі | Предельный |
| Ысырма | есть |
| Тексеру | нет |
| Материал | болат |
| Тауар сыныбы | Кәсіби |
| Батареялар | Не требуются |
| Диэлектрлік жабын | нет |
| Насадки в комплекте | нет |
| Қаптамасы туралы ақпарат | |
| Салмағы (кг) | 1,57 |
| Ұзындығы | 610 мм |
| Ені | 60 мм |
| Биіктігі | 60 мм |