107 930 ₸
Жіберу 24 сәуір 2026KING TONY 3436C-1DF 3/8 крутящий кілт (3-15НМ, корпус) бекіткіштермен ұқыпты жұмыс істегенде қолданылады. Құрал шағын өлшемдері мен ыңғайлы пішінінің арқасында автокөліктерді жөндеуде сенімді көмекші болып табылады. Арнайы бекіту жүйесі шекті мәнге жеткеннен кейін айналуды болдырмайды. Бұйым жалаушалы ауыстырып-қосқышпен жабдықталған.
Параметрлері:
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | King Tony |
| жалғағыш бастарының мөлшері | 3/8" |
| Қысқыш күш | 15 H*m |
| Құралдың ұзындығы | 211 мм |
| Салмақ | 0.45 кг |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Min усилие | 3 Нм |
| Max усилие | 15 Нм |
| Түрі | Предельный |
| Ысырма | Есть |
| Тексеру | Жоқ |
| Материал | Болат |
| Батареялар | Не требуются |
| Диэлектрлік жабын | нет |
| Насадки в комплекте | Нет |
| Қаптамасы туралы ақпарат | |
| Салмағы (кг) | 0.3 |
| Ұзындығы | 211 |
| Ені | 35 |
| Биіктігі | 35 |