


108 800 ₸
Жіберу 24 сәуір 2026KING TONY 3426C-2DF 1/4 (5-25 Нм, қорап) бұрау моментінің кілті бекіткіштерді шамадан тыс күш жұмсамай қатайтуға арналған. Құралдың жұмысын арнайы механизмнің көмегімен реттеуге болады. Шекті күшке жеткенде шерту дыбысы шығады. Кілттің қысқа ұзындығы тар кеңістікте сәтті жұмыс істеуге мүмкіндік береді. Құсбелгі қойылған радио түймесі бар.
Параметрлері:
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | King Tony |
| жалғағыш бастарының мөлшері | 1/4" |
| Қысқыш күш | 25 H*m |
| Құралдың ұзындығы | 249 мм |
| Салмақ | 0.43 кг |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Min усилие | 5 Нм |
| Max усилие | 25 Нм |
| Түрі | Предельный |
| Ысырма | есть |
| Тексеру | нет |
| Материал | Болат |
| Батареялар | Не требуются |
| Диэлектрлік жабын | нет |
| Насадки в комплекте | нет |
| Қаптамасы туралы ақпарат | |
| Салмағы (кг) | 0,332 |
| Ұзындығы | 249 мм |
| Ені | 35 мм |
| Биіктігі | 35 мм |