111 520 ₸
Жіберу 24 сәуір 2026KING TONY 3436C-2DF 3/8 бұрау кілті (5-25 Нм, қорап) автокөлік жөндеу шеберханалары үшін қажетті құрал болып табылады. Арнайы бекіту механизмінің болуы шекті мәнге жеткенде кілттің айналуын болдырмайды. Ыңғайлы тұтқа арнайы кедір-бұдырлы бетінің арқасында қолға сырғып кетпейді. Қауіпсіз сақтау үшін арнайы қорап бар.
Параметрлері:
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | King Tony |
| жалғағыш бастарының мөлшері | 3/8" |
| Қысқыш күш | 25 H*m |
| Құралдың ұзындығы | 249 мм |
| Салмақ | 0.55 кг |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Min усилие | 5 Нм |
| Max усилие | 25 Нм |
| Түрі | Предельный |
| Ысырма | Есть |
| Тексеру | нет |
| Материал | Болат |
| Батареялар | Не требуются |
| Диэлектрлік жабын | нет |
| Насадки в комплекте | нет |
| Қаптамасы туралы ақпарат | |
| Салмағы (кг) | 0.338 |
| Ұзындығы | 249 мм |
| Ені | 35 мм |
| Биіктігі | 35 мм |